Pvrv83s9

Nasze nagrody

Get in the Ring

Węgierski Oncompass Medicine - Get in the Ring stała się światowym liderem wśród 25 000 innowacyjnych startupów w 109 krajach! międzynarodowy konkurs wygrała firma zajmująca się badaniami nad rakiem

Węgierski Oncompass Medicine stał się światowym liderem w Get in the Ring! w międzynarodowym konkursie innowacyjnym, w którym 25 000 startupów ze 109 krajów porównało swoją wiedzę i siłę innowacyjną. Węgierską firmę zajmującą się badaniami nad rakiem reprezentował na konkursie dr István Peták, dyrektor naukowy. Pod kierownictwem Dr. Petáka, Oncompass Medicine opracował oprogramowanie medyczne, które pomaga lekarzom wybrać najskuteczniejsze, spersonalizowane i celowane opcje terapeutyczne dla pacjentów z rakiem w ciągu 20 000 sekund.

Instagramstories 1

„W światowym finale Get in the Ring!, który odbył się 21 kwietnia 2021 r., zmierzyli się ze sobą zwycięzcy konkursów regionalnych i półfinałów 2019 r. W meczu regionalnym w Muzeum Sztuk Pięknych w formacie Get in the Ring! startupy rywalizowały na ringu bokserskim, gdzie OCM dotarło do półfinału i wygrało finał globalny. W finale światowym, opartym na głosach publiczności i międzynarodowego jury, dwóch finalistów z czterech dyscyplin każdy wygrał ostatnie starcie, tym razem na ringu cyfrowym.

Węgierska Medycyna Oncompass rywalizowała ze swoim przeciwnikiem, izraelskim zespołem 6 stopni, w sekcji opieki zdrowotnej czterech specjalności - 1. energia, inteligentne miasto 2. zdrowie, edukacja, opieka społeczna, edukacja 3. zdrowie, rolnictwo, żywność 4. regulacja, dane bezpieczeństwo. Produkt 6degrees to MyMove, urządzenie, które umożliwia osobom niepełnosprawnym korzystanie ze smartfonów, tabletów i innych inteligentnych urządzeń. Zwycięski produkt Oncompass Medicine to autorskie oprogramowanie medyczne, które pomaga lekarzowi osobiście wybrać najbardziej odpowiednie opcje terapeutyczne ukierunkowane dla pacjentów z rakiem.

Oprogramowanie i procedura, z której korzysta, są dostępne dla lekarzy i ich pacjentów od lat. Dr. István Peták, jeden z założycieli i dyrektor naukowy Oncompass Medicine, podkreślił:

„To bardzo dobrze, że udało nam się wygrać spośród tysięcy startupów reprezentujących Węgry w konkursie, który obejmuje tak dużą część globu. Mam nadzieję, że da to wielu węgierskim badaczom, programistom i przedsiębiorcom pewność, że spełnią się ich marzenia. Chciałbym również, aby świat uznał Węgry za jedno z kolebek innowacji i zwrócił szczególną uwagę na węgierskie innowacyjne firmy technologiczne. Ale to zwycięstwo oznacza również, że ponosimy ogromną odpowiedzialność, ponieważ ludzkość bez granic wierzy, że nasi badacze mogą pomóc w walce z naszym wspólnym wrogiem, rakiem.

A Get in the Ring! Oprócz wiedzy i doświadczenia wierzą w siłę relacji, których głównym celem jest połączenie głównych ekosystemów świata. A Get in the Ring! współpracuje z liderami z różnych branż w ponad 100 krajach na całym świecie, aby połączyć najbardziej obiecujące startupy z innowatorami o znaczeniu międzynarodowym. Zwycięzcy konkursu otrzymają specjalne pakiety wsparcia biznesowego: startupy będą związane na arenie międzynarodowej z najważniejszymi firmami z danej branży, które będą promować działalność i rozwój startupów przy wsparciu finansowym i intelektualnym.

W 2018 roku amerykański magazyn Forbes nazwał rozwój Oncompass Medicine w doborze spersonalizowanej terapii dla pacjentów rozwiązaniem przyszłości. W 2019 roku OCM otrzymało nagrodę Amerykańskiego Towarzystwa Onkologów Klinicznych na konferencji poświęconej przełomowym innowacjom onkologicznym, która odbyła się w Bangkoku, a następnie Oncompass Medicine reprezentował Węgry na światowej konferencji poświęconej innowacjom w Hadze. W tym roku Oncompass Medicine zdobył nagrodę Future Unicorn w konkursie DigitalEurope, stając się najbardziej obiecującą firmą technologiczną w Europie.

Więcej informacji: https://getinthering.co/global-final-2021/

Nasze nagrody

Czytaj więcej

O nas

Krótka historia Oncompass Medicine

2003— —2024

Oncompass Medicine to firma medyczna, która oferuje diagnostykę niezbędną do spersonalizowanego leczenia ludzi oraz rozwój narzędzi medycznych wspomagających podejmowanie decyzji.

Dowiedz się więcej